neososyal logo

BİZİ TANIYIN

HAKKIMIZDA

Neo Sosyal, web tasarım & yazılım ve dijital pazarlama alanında profesyonel hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 2007 yılından bugüne kadar birçok projede yer aldık. Tüm projelerimizde elimizden gelenin iyisi için değil en iyisini yapmak için çalıştık. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi bu alanda geliştirdik ve her zaman kısa süreli kazançlar yerine uzun vadeli kazançları tercih ettik. Sizin işiniz, bizim işimizdir.

Beğeni odaklı çalışıyoruz

Neo Sosyal olarak, hayalinizde çizdiğiniz tasarımı gerçeğe dönüştürüyoruz. Sizi dinleyerek verdiğiniz bilgiler ışığında yaptığımız çalışmayı minimum revizelerle bitirmeye çalışıp gereksiz zaman kaybından sizi kurtarıyoruz. Çünkü boşa harcanan bir dakikanın, ömürden çalınan bin dakika olduğuna inanıyoruz.

İletişime önem veriyoruz

Projelerimizin her adımında müşterilerimiz ile iletişim halinde oluyoruz. İşimizi ciddiye alıp verdiğimiz sürede projenizi tamamlamak için maksimum çaba sarfediyoruz. Yaşadığımız aksaklıkları dürüst ve şeffaf bir şekilde size bildiriyoruz.

Bizim için değerlisiniz

Müşterilerimizi, iş ortağımız olarak görürüz. Düşüncelerinizi, tutkularınızı ve hayallerinizi zevkle dinliyoruz. Hedeflerinize ulaşmanız için tüm enerjimizi ortaya koyuyoruz. Başarısına inanmadığımız bir projeyi müşterilerimizin önüne çıkarmayız. Bizim için yapılan her işin önemi, sizi daha iyi değil en iyi noktaya getirmek içindir.

instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram