neososyal

Değerli Neososyal Kullanıcıları,

2019 yılında başlattığımız ve yarım milyondan fazla kullanıcıya ulaşarak, 5 milyon siparişi başarıyla tamamladığımız Neososyal serüvenimizde önemli bir dönemeçteyiz. Milyonlarca takipçi, beğeni ve diğer sosyal medya hizmetlerini siz değerli müşterilerimize ulaştırmanın gururunu yaşadık. Bu süreçte, özellikle son iki yıldır yaşanan enflasyon ortamında fiyatlarımızı artırmama kararlılığı göstererek, her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefledik.

Ancak, artan operasyon maliyetleri ve iş gücü gereksinimleri nedeniyle, Neososyal olarak faaliyetlerimize son verme kararı aldık. Bu kararı alırken, sizlere olan minnettarlığımızı ve teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için içtenlikle teşekkür ederiz.

Eğer hesabınızda tamamlanmamış işlemler varsa, işlem iadesi ya da tamamlanması için lütfen WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçin. Fatura talepleriniz için ise [email protected] adresine e-posta göndermenizi rica ederiz.

Piyasada çok sayıda spam ve dolandırıcı web siteleri bulunduğunu hatırlatarak, alışveriş yaparken dikkatli olmanızı ve kurumsal olmayan firmalardan kaçınmanızı öneririz.

1 Mayıs 2024 itibariyle faaliyetlerimizi sonlandırmış bulunmaktayız. Sizlere hizmet etmek bizim için büyük bir onurdu.

Saygılarımızla,

Neososyal Ekibi