neososyal logo
Sinan C.
7 Ocak 2022
Okuma süresi: 3 Dakika
Tiktok
tiktok-yayinci-nasil-olunur

Tiktok Yayıncı Nasıl Olunur ?

TikTok yayıncı ya da moderator nasıl olunur hakkında detaylı araştırmalar yapan TikTok uygulaması kullanıcıları için bu yazımızda bilgiler sunacağız. TikTok, 2020 yılından itibaren en çok kullanılan uygulamalar arasına girmeyi başardı. Önceden çekilen ya da uygulama kullanılarak farklı video ve şarkı oluşturacak paylaşım yapılan bu uygulamanın aslında pek çok özelliği bulunmaktadır. Bunlardan biri de TikTok yayıncıdır. TikTok üzerinde açılan yayınlar diğer uygulamalardan farklı olmaktadır. Burada yayıncı TikTok bağış adı altında kazanç elde edebilmekte ayrıca fenomenliğini de arttırmaktadır. Bağışlar ile açılan canlı yayın sayıları ve izlenme oranları artmıştır. Peki, TikTok yayıncı nasıl olunur? Merak ettiniz mi? Bu soruların yanıtlarına geçmeden önce TikTok ve diğer uygulamalarda fenomen olma yolunda ihtiyaç duyduğunuz takipçi ve beğeni sayılarınızı arttırmaya yarayacak hizmetlerimiz de ana sayfa üzerinde bulunan TikTok, Youtube, Twitter, Instagram beğeni satın al, takipçi satın al, oto beğeni satın al hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Moderator ya da Yayıncı Olma

TikTok uygulaması da diğer uygulamalar gibi fenomen ve takipçi sayısının fazla olması ile kazanç sağlayabilen bir uygulamalardır. Ancak canlı yayın izleme sayısı artıkça yayını takip etmekte zor olmaktadır. Bu sorunu çözmek adına moderator kullanımı artmaktadır. Yayıncı demek herhangi bir panel üzerinde tartışmaları ya da konuşmaları yönlendiren, yeni konuları açan, kişilere söz verendir. Ancak TikTok üzerinde canlı yayınlar olduğundan moderator tam olarak böyle bir rol üstlenmez. Burada yayıncının üstlendiği rol izleyicilerden gelen konuşmaları kontrol altında tutma ve kötü söz, hakaret içeren yorumları denetlemek hatta silmektir. TikTok yayıncı nasıl olunur diye merak edenler için moderator olmak çok basittir. Yapmanız gereken sizden istenen koşulları sağlamaktır. 

Nasıl Yayıncı Olurum?

TikTok canlı yayında birden fazla yayıncı olabilir. Bir moderator değil de bir den fazla yayıncı olması durumunda daha aktif ve sağlıklı bir canlı yayın elde edilebilir. TikTok yayıncı nasıl olunur birçok kişinin aradığı o cevap; öncelikle canlı yayın açan kişiyi takip etmelisiniz ardından canlı yayını takip eden yani izleyen biri olmalısınız. Yayını açan kişi taraftan bu iş için görevlendirme almanız gerekir. Yayıncı tarafından canlı yayını izleyen kişilerin profillerine tıklanarak yayıncı seçilebilir. 

www.neososyal.com/blog adresi üzerinde sosyal medya uygulamaları üzerinde kullanabileceğiniz faydalı bilgiler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra takipçi ve beğeni satın alma özellikleri de siz değerli kullanıcılara yardımcı olunmaktadır. Detaylı bilgi için hemen ulaşınız. 


Tiktok Takipçi Satın Almak için Tıklayabilirsiniz.

instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram