neososyal logo
Murat G.
9 Ocak 2022
Okuma süresi: 3 Dakika
Tiktok
tiktok'ta-videolarima-kim-bakti

Tiktok'ta Videolarıma Kim Baktı?

Hayatımızın her alanında olan sosyal medya, giderek hayatımızın bir parçası haline gelmektedir. Bu kullanımlar arasında yer alan Tiktok ve Instagram çok fazla ilgi alanları arasında yer almaktadır. Bu yüzden tiktok’ta videolarıma kim baktığını ve bunu nasıl öğreneceğinize dair dair tüm bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Bunun dışında Instagram beğeni satın al, Instagram takipçi satın al ve Instagram oto beğeni satın al gibi çok fazla hizmetlerini de kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için www.neososyal.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tiktok videolarıma kimler izledi görebilir miyim?

Tiktok sayesinde kısa video paylaşımları hem insanları güldür hem de eğlendiriyor. Tüm insanları hitap eden bir uygulama olduğu için herkes tarafından kullanılan bir uygulamadır. Tik tok ’da kaç kişinin izlediğini görebilir bu içeriklerle ilgi vidoları daha fazla paylaşabilirsiniz. Tıktık’ta vidolarınızın kim baktığını öğrenmek için profil girerek video kısmına bakın daha sonra sol alt köşede vidolarınızın kaç kişinin izlediği sayıyı görebilirsiniz. Tiktok vidoları ayrıntılı olarak kimin gördüğünü ve izlediğini net bir şekilde göstermez. Bunun dışında kaç kişi izlemiş bunu hemen sitemiz sayesinde görebilirsiniz. Bunu öğrenmek için yapılması gerekenler şunlardır:

  • Tiktok sayfanıza giriş yapınız.
  • Ana sayfanızın üst tarafında bulunan profiliniz yanı ‘ben’ menüsü üzerine tıklayarak vidolarınızı görebilirsiniz.
  • Profilinizde bulunma videoların sol alt köşesinde ne kadar izlenme olduğunu ve kimin gördüğünü hemen öğrenebilirsiniz. Böylece tiktok’ta vidolarıma kim baktı sorusuna cevap bulmuş olursunuz.

Geniş çaplı bir izlenme yaşandığı Tiktok uygulamasını bu şekilde kimin profilinize erişim sağladığını öğrenebilirsiniz. Bu özellik sayesinde daha popüler bir hale gelmek için hedef kitleniz ve video içeriğinizde öğrenmiş olursunuz. Bunun dışında sitemiz Instagram hizmetlerinde de size böyle kolaylıklar sağlıyor. Instagram sayfanızı daha popüler bir hale getirmek ve geniş çaplı bir kullanıcıya dönüştürmek isterseniz size hizmet vermeye hazırız. Instagram da beğeni satın almak, Instagram takipçi satın almak ve Instagram oto beğeni satın almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizde geniş çaplı bir izleyici istiyorsanız www.neososyal.com adresimizi ziyaret ederek sizi daha geniş çaplı bir takipçiye sahip olmanızı sağlayalım.

NeoSosyal Beğeni Paket Listesi Detaylar için tıklayınız.

instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram