neososyal logo
Sinan C.
8 Ocak 2022
Okuma süresi: 3 Dakika
Tiktok
tiktok-ta-reklam-nasil-verilir

Tiktok'ta Reklam Nasıl Verilir?

2020 yılından itibaren tüm dünyayı kasıp kavuran sosyal medya uygulaması TikTok, dijital pazarlama trendleri arasında da yerini aldı. Kullanıcılara TikTok aracılığı ile ulaşmak isteyen marka ve işletmelerde bu fırsatlar dünyasında yer almak için birbiri ile yarışır hale geldi. TikTok dünyası kullanıcılara farklı avantajlar sunmaktadır. Bu renkli ve avantajlı dünyada yer almak için neler yapacağınızı bilmiyorsanız www.neososyal.com sizler için TikTok'ta reklam nasıl verilir merak ettiğiniz her şeyi araştırarak size öğretici bir makale hazırladı. 

TikTok Reklam Verme

TikTok kullanıcılarına farklı ve eğlenceli bir dünya sunmaktadır. Bu uygulama içerisinde yer alan videoları izleyebilmeniz için birilerini takip etmenize de gerek duyulmaz. Uygulamanın tıpkı Instagram 'daki gibi keşfet butonunda birbirinden farklı kategorilerde ilginç videolar izleyebilir ve eğlenebilirsiniz. TikTok önceleri reklam kabul eden bir sosyal medya uygulaması değildi. Ancak bir anda popüler olması 2019 yılındaki reklam platformunda beta sürümü yayımlanırken Apple ve Nike gibi dev markaların reklamları yayımlanınca ses getirdi. TikTok'ta reklam nasıl verilir bu süreçten sonra daha da meraklı hale geldi.

TikTok Reklam Nasıl Verebiliriz?

TikTok üzerinde reklam vermeniz için ilk başta yapmanız gereken TikTok üzerinde bir hesabınız olması gerekir. Bunun için kaydolmanız gerekir. TikTok reklam sayfasında kayıt olduktan sonra uygulamada oturum açmalısınız. Daha sonra reklam kampanyası oluşturmalısınız. Hesabınız aktif hale geldikten hemen sonra, reklam panosu üzerinde kampanya sekmesini bulunuz buradan yapmak istediğiniz kampanya sekmesini seçerek oluştur butonuna tıklayınız. Hedefler sekmesine sizi yönlendirecek hedeflerinizi belirleyip ardından kampanyanıza bir isim verin. Burada yapmanız gereken bir diğer işlemde günlük veya toplam bütçenizi burada tanımlayabilirsiniz. TikTok'ta reklam nasıl verilir detayları ile bilmek isteyen kişiler için en çok bilmeleri gereken şeylerden biri en az bütçelerinin 500 dolar olması gerektiğidir. 

TikTok diğer uygulamalardan farklı olarak müzik ve video yaparak paylaşım yapılan bir uygulamadır. Bu uygulamada dikkatleri üzerinize çekmeniz biraz zor olabilir. Üstelik markaların bu konuda bir yarış içerisinde olduğu düşünülürse herkesten sıyrılmak için yapmanız gereken adımlardan biri hedef kullanıcı, takip listenizi sürekli arttırmaktadır. Sitemiz bu konuda sizlere yardımcı olmak için Instagram beğeni satın al, Instagram takipçi satın alInstagram oto beğeni satın al hizmetleri sunmaktadır.  Bu hizmetlerden yararlanarak paylaşımlarınızı kısa sürede keşfete taşıyabilirsiniz. Paylaştığınız bir videonun milyonlara saniyeler içerisinde ulaşması diğer beğenileriniz için otomatik olarak yeni kullanıcılar getirecektir. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için hemen arayınız. 

Sosyal Medya Görsel Boyutları için tıklayınız.

instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram