neososyal logo
Murat G.
9 Ocak 2022
Okuma süresi: 4 Dakika
Tiktok
tiktok-ta-kendi-seslerinizi-nasil-ekleyebilirsiniz

Tiktok'ta Kendi Seslerinizi Nasıl Ekleyebilirsiniz?

TikTok son birkaç yıldır en çok hızlı yükselen sosyal medya uygulamaları arasında bir numaradadır. Ses ve müzik eşliğinde kısa videolar çekerek paylaşım yapılan bir sosyal medya platformdur. Platform üzerinde birçok özellik bulunmaktadır. Bunlardan biri de videolara kendi sesinizi ekliyor olabilmenizdir. Peki, TikTok'ta kendi seslerinizi nasıl ekleyebilirsiniz? TikTok üzerinde bir ses kütüphanesi bulunmaktadır. Bunları kullanarak ses ekleme özelliğinden yararlanabilirsiniz. www.neososyal.com adresi üzerinden TikTok uygulaması hakkında tüm detaylara erişebilirsiniz. 

TikTok Ses Ekleme

Milyonlarca kullanıcısı bulunan ses ve müzik platformu TikTok üzerinde kendi sesinizi eklemeniz video ve içeriklerinizi duyurmak açısından sizi daha avantajlı kılmaktadır. Ancak ses ekleme öncesinde hesabınızı milyonlarca kullanıcıya duyurmak isterseniz www.neososyal.com adresi üzerinden TikTok beğeni satın al, TikTok takipçi satın al hizmetlerimiz ile de sizlere yardımcı olmaktayız. 

TikTok kullanıcıların platform üzerinde rahatça hareket etmesi için ses ekleme özelliğini geliştirmiştir. TikTok'ta kendi seslerinizi nasıl ekleyebilirsiniz? Merak ediyorsanız sizler için bu özelliği ayrıntılı bir şekilde anlattık. TikTok uygulamasında ses ekleme yapmak için farklı yollar vardır. Bunlardan biri cihaza kaydettiğiniz kendi sesi eklemektir. Bu işlemi yapmak için;

  • TikTok uygulamasını giriş yaparak ekranın hemen sağ alt kısmında yer alan + simgesine dokunun ardından seçtiğiniz sesi yüklemek için yükle butonuna tıklayın.
  • Uygulama sizi tüm fotoğraflar kısmına atacak burada seçmiş olduğunuz video üzerine gelerek tıklayın. Video düzenlemesi yapmak için ileri yazan kısma tıklayın.
  • Düzenleme ardından videonun sağ üst kısmında yer alan İleri kısmına dokunun. Video artık paylaşıma hazırdır.

İkinci seçenek ise TikTok seslendirme özelliğini kullanmanız için;

  • TikTok uygulamasından hesabınıza giriş yapın.
  • Ekran alt kısmında genelde kırmızı yuvarlak olan kayıt butona basarak bir video çekimi yapın.
  • Video çekimi ardından çektiğiniz videoyu kaydetmek için kırmızı renkte olan tik işaretine basın.
  • Bu işlem ardında ekranda seslendirme menüsünde bir seslendirme oluşturun.
  • Bunun için kayıt simgesine basılı tutun ve ses ekleme yapabilirsiniz. (Bu işlemi yaparken videonun arka plan sesini kapatmak için orijinal sesi koruyun yazan simgeyi onaylamayın.)
  • Ardından Kaydet tuşuna tıklayın ve sesler yazan kısımdan son olarak ses seviyesine basın. Ardından orijinal ses geçişlerini ayarlayarak tamamlayın.

TikTok Ses Ekleme Özelliği

TikTok artan kullanıcı sayısı ile her geçen gün dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Ancak bu uygulamayı diğer uygulamalardan ayıran bazı özellikler vardır. Özellikle TikTok uygulamasını ticari amaçla kullanıyorsanız uygulamanın sizlerden belirli sayıda takipçi olmasını beklemektedir. 

www.neososyal.com/ adresi üzerinden kısa sürede bol sayıda takipçi satın alabilir TikTok otomatik beğeni satın al ile paylaşımlarınızı daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. 

Tiktok Yayıncı Nasıl Olunur ?

instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram