neososyal logo
Murat G.
11 Ocak 2022
Okuma süresi: 3 Dakika
Instagram
telefon-numarasi-ile-instagram-bulma

Telefon Numarası ile İnstagram Bulma

İnstagram uygulamasını cihaza indirdikten sonra yapılan ilk işlem arkadaş listesini oluşturmaktır. İnstagram kullanıcısı olan arkadaşları bu ortamda bulmak bazen zor olabilir. Çünkü kullanıcı adı kişinin adı ve soyadı şeklinde olmayabilir. Dolayısı ile doğrudan isim ile aramak arkadaşlara ulaşmak için yeterli değildir. Bu durumun kolay çözümü; telefon numarasını kullanmaktır. Telefon numarası ile instagram bulma sayesinde telefon rehberinde olan ve instagram kullanıcısı olan arkadaşlarınızı instagramda kolayca bulabilirsiniz. Eğer telefon numarası ile hala bulunamadıysa o kişi instagram uygulamasında telefon numarasını kaydetmemiştir. İnstagram gibi yoğun kullanıcıların bulunduğu sosyal medya ortamı kalabalık arkadaş diğer deyiş ile takipçi ile eğlenceli hale gelir. Hem yurt içi hem de yurt dışı kişilere instagram aracılığı ile ulaşma imkânı verir. Telefon numarası kullanılarak kişiyi bulmak oldukça basit ve pratik bir yöntemdir. 

Telefon Numarası Kullanarak Kişiyi Bulma Basamakları

Karmaşık gibi görünen instagram uygulaması, doğru adımlar izlendikten sonra kolaylaşır. Bir de gelen güncellemeleri yaparak eklenen özellikleri de incelemek gerekir. Böylece uygulamaya yabancı kalmayıp karmaşık gibi görünen bütün bilgilere sahip olunacaktır. Telefon numarası ile instagram bulma da olduğu gibi. İşte o basamaklar; 

  • Kişiler, instagrama giriş için hesap bilgilerini kaydetmesi gerekir.
  • Sonraki basamak kişiye özgü olan kullanıcı resmi veya profil resmidir.
  • Ayarlar > kişiler > instagram kişilerinizi okumak istiyor kısımları sırası ile takip edilir. En son basamakta kullanıcı izin ver seçeneğine tıklaması gerekir.
  • Son olarak kişilere bağlan kısmının aktif olması halinde sistem kişileri otomatik olarak kullanıcıya listeleyecektir.

Telefon Numarasının İnstagramda Görünmesi Güvenli Midir?

İnstagramı açmak için telefon numarası veya mail adresine ihtiyaç vardır. Sorun oluşması durumunda mail ile giriş yapılırsa e posta yoluyla, telefon ile giriş yapılırsa mesaj ile bildirilir. Aynı zamanda telefon numarası ile instagram bulma da yardımcı olmaktadır. Telefon numarası sadece sistem içinde kayıtlıdır ve diğer kullanıcılara bu bilgi kapalıdır. Eğer rehberde kişi sayınız sınırlıysa firmamız bu konuda size yardımcı olacaktır. www.neososyal.com sitemizden talep edeceğiniz paket hizmetlerden (instagram takipçi satın al, instagram beğeni satın al, instagram otobeğeni satın al vb.) biri veya birkaçı ile instagram hesabınız güçlenecektir.


Spotify Şarkı Yükleme Nasıl Yapılır? 

instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram