neososyal logo
Murat G.
9 Ocak 2022
Okuma süresi: 3 Dakika
Spotify
spotify-sarki-yukleme-nasil-yapilir

Spotify Şarkı Yükleme Nasıl Yapılır?

Spotify şarkı yükleme nasıl yapılır? Sorusuna öncelikle bir hesap açmanız gerekmektedir cevabı ile başlayabiliriz. Sonradan müziğin tek mi albüm mü olacağına karar vermeniz gerekecektir. Müzik ve kapak resmi yüklemesi yapıldıktan sonra müziğinizde katkısı olan kişilerin de eklemesini yapmanız gerekmektedir. Son olarak yaptığınız tüm işlemler spotify tarafından onaylanacaktır. Onaydan sonra müziğiniz Spotify de yer almaya başlayacaktır. Spotify'e yaptığınız yüklemelerden sonra satış ve yayın raporlarınızı anlık görüntüleyebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Amatör sanatçılar tarafından kullanılan ve dünya üzerinde kullanıma açık bu uygulama sayesinde herkesin yaptığı müziği duyurabilme imkânı doğmuştur. 

Amatör Sanatçıların Para Kazanmak İçin Başvurduğu Site Spotify

Spotify şarkı yükleme nasıl yapılır? Sorusuna yanıt olarak hesap açımı sonrasını adım adım tüm işlemlerin yapıldığı sıralamayı müzik yükleme ve sonrasında onaylanma süreci olarak aktarmıştık. Bağımsız müzik yapan kişilerin kendi seslerini tüm dünyaya duyurmaları için oluşturulmuş olan ve uzun süredir hizmet veren bu uygulama sayesinde hem müziğinizi duyurup hem de yapmış olduğunuz müzik üzerinden para kazanmanız mümkün olacaktır. Yapmanız gereken şarkınızı ya da şarkılarınızı Spotify uygulamasına yükledikten sonra raporlarınızı takip edip kazancınızı görüntülemek olacaktır. 

Bağımsız Sanatçı, Sanatçı Şarkı Yükleme Uygulaması 

Spotify şarkı yükleme nasıl yapılır? Sorusunun yanıtı olarak yükleme aşamalarından bahsetmiştik. Peki bu uygulamada kimler şarkı yüklemesi yapabilir sorusuna ise sanatçı olan kişiler ya da amatör müzik yapan kişiler cevabını verebilmekteyiz. Sanatçı kişilerin profillerini doğrulamaları yükleme yapabilmeleri için yeterli sayılacaktır. Ancak amatör olanların öncelikle onay almaları gerekecektir. 

Sosyal Medyada Para Kazanabilmek 

www.neososyal.com önderliğinde sunulan ve sosyal mecra kanalı ile reklam üzerinden ürettiğiniz içerikler sayesinde para kazabilmeniz mümkündür. Doğal yollar ile sağlayabileceğiniz takipçi ve beğeni sayınızın yüksekliği ile reklam üzerinden para kazanabilmenize olanak sağlayan instagram uygulaması yeni kullanmaya başladığınız ve takipçi oluşturamadığınız hesabınıza katkı sağlamak için instagram takipçi satın alma uygulaması ile sizlere ekstra hizmetler sunabilmektedir. İnstagram'da aynı zamanda beğeni ve  İnstagram otomatik beğeni satın alınabilen hizmetlerde sunulmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde takipçi sayınızı arttırabilir ve hatta para kazanmaya başlayabilirsiniz. 


WhatsApp Link Oluşturma nasıl yapılır?

instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram