neososyal logo
Murat G.
19 Ocak 2022
Okuma süresi: 3 Dakika
Instagram
instagram-profil-fotografi-buyutme

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Instagram nedir? Kullanım alanları nelerdir? 


Sosyal medya, şu anda toplumda yer alan bireylerin çoğunun sıkıldıklarında, eğlendiklerinde, özel günlerinde ve daha birçok zamanda çok sık kullanılan bir mecra haline gelmiştir. Kişiler sosyal mecraları sadece paylaşım yapmak için de kullanmamaktadır yeni arkadaşlar edinmek, var olan arkadaşlarla iletişime geçmek, tanıdık kişileri bulmak, çeşitli firmaları, kişinin kendine yararı olacağını düşündüğü kişileri takip etmek, gündemden haberdar olmak, dünyada yaşanan gelişmeleri öğrenmek gibi çeşit çeşit faaliyetler için de sosyal mecraları aktif olarak kullanmaktadır.  Peki bu sosyal medya, sosyal mecralar nelerdir denirse şu anda akla ilk olarak Instagram gelmektedir. Gençlerin, orta yaş grubunun ve hatta çocukların bile en aktif olarak kullandığı bir uygulamadır.  
Instagram konusunda halen bireylerin aklında “Hikayeme bakanlar nasıl sıralanıyor? Bazen hikayelerimin neden kalitesi düşüyor? Paylaşım yapmak neden bu kadar zorlaştı? Nasıl çevrimiçi görünümümü kapatabilirim? Sohbetlerimi günlük silinecek şekilde nasıl ayarlayabilirim?  Instagram profil fotoğrafını nasıl büyütebilirim?  gibi birçok soru  yer almaktadır. Bu yazımızda Instagram profil fotoğrafı büyütme konusunu ele alacağız.  

​​​​​​​
Instagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?  


Kişinin profil fotoğrafını büyütmek için çeşitli siteler bulunmaktadır. Fakat bu sitelere ne kadar güven olunur ve bu hizmeti bizlere nasıl ücretsiz sunuyorlar veya ne kadar ücret alıyorlar gibi birçok soru kafaları bulandırmaktadır. Bu problemi çok basit bir şekilde çözüm yolu vardır aslında. İşte bu çözüm yolu: 
İlk olarak profil fotoğrafına bakmak istediğiniz kişinin Instagram hesabına/ sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından ekranda sağ üst kısmında yer alan üç noktalı kısma tıklayıp burada bulanan “Profilin URL’sini Kopyala” bölümüne tıklamanız gerekmektedir.  
İkinci adım olarak bir arama motoruna geçiş yapmanız gerekmektedir. Arama motorunun link kısmına kopyalamış olduğunuz profil URL'sini yapıştırmanız gerekmektedir. Ardından arama yapmanız gerekmektedir. Arama motoru sizi bir sayfaya yönlendirecektir. Yönlendirildiğiniz yani geçiş yaptığınız sayfada bakmak istediğiniz kişinin Instagram hesabı/ sayfası açılacaktır. Orada gözüken profil fotoğrafına bir süre bastığınızda size seçenekler sunulacaktır. Seçeneklerden "Fotoğrafı İndir" kısmına basarak fotoğrafı galerinize indirmiş olacaksınız. Artık profil fotoğrafına rahatlıkla bakabilirsiniz. 
www.neososyal.com/blog adresimizde pek çok yararlı bilgilerin bulunduğu yazılarımıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sayfalarınızın etkinliğini arttırmak için oto beğeni satın al ve takipçi satın alma paketlerimizden yararlanabilirsiniz. 


Instagram’da Takipçi Analizi Yapmak Hesabıma Faydalı Olur Mu?

instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram