neososyal logo
Murat G.
18 Ocak 2022
Okuma süresi: 4 Dakika
Instagram
instagram-hesabim-baskasini-begeniyor

Instagram Hesabım Başkasını Beğeniyor

Instagram hesabım başkasını beğeniyor sorusu son günlerde birçok kişi tarafından sorulmaktadır ya da takipçi satın al hizmetlerinden sonra bende o hesapları takip edeceğim mi sorusunu sormaktadır. Sitemizi kullanarak takipçi ya da beğeni satın al gibi hizmetlerden faydalanırsanız asla bu tarz durumlar ile karşılaşmazsanız. Daha aktif sosyal medya hesapları için Instagram beğeni satın al, Instagram takipçi satın al,  Instagram oto beğeni satın al hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetler hakkında detaylı bilgi için iletişim kurunuz. Şimdi hep birlikte Instagram hesabınızın nasıl başka hesapları beğendiğin nedenini öğrenelim.  


Instagram Hesabım Neden Tanımadığım Hesapları Beğeniyor? 


Instagram kullanan her 10 kişiden 8’i son zamanlarda Instagram hesabım başkasını beğeniyor sorunu yaşamaktadır. Bu Instagram kullanıcıların yanlış anlaşılmalarını ve sorunlar yaşamaları için çok ciddi bir sorundur. Birkaç sene evvel Instagram API uygulamaları bulunmakta idi. Bu uygulamalar sayesinde beğeni işlemleri yapılmakta idi. 2018 yılına geldiğimizde Instagram API uygulamasının artık kullandırmadığını görmekteyiz. Peki, bu nasıl oldu? Örneğin; kullanmış olduğunuz Instagram takipçi hileleri ya da benzer diğer uygulamalardan ötürü olabilir.  


Arama motorları kullanarak birçok takipçi satın al hizmeti alabilirsiniz. Parayla satın alınan hesaplar dışında ücretsiz verilen takipçi ya da beğeni hizmetlerinden faydalanırken Instagram üzerinden hesabınızı açmanızı ve bazı koşulları onaylamanızı ister. İşte bunlardan biri hesabın kullanım inisiyatifini de mevcut siteye bırakmanızdır. Bu şekilde verdiğiniz izine göre uygulama başka hesapların gönderilerini de beğenebilir. Bu tarz uygulamalara asla ve asla kullanıcı adınızı ve şifrenizi vermemeniz bu açıdan çok önemlidir. Çünkü kimin gönderisini ne zaman takip edip, beğendiğinizi anlamazsınız. Bu da sosyal medya hesabınızda soruna yol açar. Ancak sitemiz Instagram beğeni satın al, Instagram takipçi satın al,  Instagram oto beğeni satın al hizmetleri dâhilinde sizden şifre bilgileri asla istemez. Güvenle bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.  


Instagram Hesabım Neden Tanımadığım Hesapları Beğeniyor Nasıl Durdurabilirim? 


Instagram hesabım başkasını beğeniyor sorunundan kurtulmak için öncelikle kendinize daha güvenilir bir şifre belirleyin. Yani eski şifrenizi hemen değiştirin ardından Instagram hesabınızı açarak daha önce izin verdiğiniz uygulamaları hemen kaldırın. Ya da Instagram beğeni hilesi gibi uygulamalar kullanıyorsanız bu hesaplardan hemen çıkış yapın ve asla yeni şifrenizi kullanarak bu tarz uygulamaları yeniden kullanmayın. Hesabınızı daha güvenli hale getirmek için İki Faktörlü Güvenlik Onaylamalarını aktif hale getirin. Bu şekilde hesabınız artık daha güvenli olacaktır. Instagram ve diğer sosyal medya uygulamalarını daha aktif kullanmak ve güvenilir olarak Instagram beğeni satın al, takipçi satın al hizmetlerimizden hemen faydalanın. Detaylı bilgi için hemen arayınız.

Neden İnstagram Reels Kullanmalısınız?

instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram