neososyal logo
Sinan C.
10 Ocak 2022
Okuma süresi: 3 Dakika
Instagram
instagram-gizli-hesap-gorme

Instagram Gizli Hesap Görme

İnstagram uygulamasında profiliniz isterseniz herkese açık olabileceği gibi isterseniz de gizli olabilir. Bu gizlilik sizin tercihinize kalmış bir olaydır. Ancak profilinizi gizlediğiniz zaman sizi takip etmeyen kişilerin profilinizi göremeyeceğini biliyorsunuzdur. Bu gizlilik ayarının kullanılmasındaki amaç zaten yabancı kişilerin ya da görmesini istemediğiniz kişilerin profilinizi görmesini engellemektir. Sadece sizin profilinize bakılması durumunda değil sizin de başkasının profiline bakabilmeniz için aynı takip etme şartı geçerlidir elbette. İnstagram gizli hesap görme işlemini gerçekleştirmek için profiline bakmak istediğiniz kişiyi takip ediyor olmanız gerekir.

Bu gizlilik bazı kişilerce tercih ediliyor ancak bazı çok takipçili ve özellikle fenomen kitle tarafından çoğu zaman tercih edilmiyor. Sizin de bu gizlilik ayarını kullanan birinin profiline ve fotoğraflarına bakmanızın gerektiği zamanlar olabilir. Bu durumlarda devreye bazı uygulamalar girmekte.

İnstagram 'da Gizli Hesap Görmek için Kullanılan Programlar Güvenli mi?

Öncelikle her program ve uygulamada olduğu gibi kötü niyetle kullanılırsa tabii ki zararlıdır. Siz sadece merak ettiğiniz için bir kişinin profiline ve fotoğraflarına bakmak istiyor olabilirsiniz. Ancak bu tarz uygulamaların çokta masum olmadıklarını bilmek gerekir. Bu program ve uygulamaların çoğunun amacı profil bilgilerini ele geçirmektir. Kötü niyetli kişiler bu uygulamaları kullanarak ele geçirdikleri profil bilgilerini kötüye kullanabilirler. 

İnstagram gizli hesap görme uygulamalarını kullanmakta sorumluluk tamamen size aittir. Uygulamaları kullanırken kendi hesabınızı da riske attığınızı unutmamalısınız. Kendi hesabınızla kullanacaksanız şifrenizi değiştirmelisiniz. Eğer gizli profili görmek için uygulama kullanacaksanız fake hesap açarak bu hesap üzerinden uygulamayı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 

İnstagram Gizli Hesap Görme İçin Kullanılan Uygulamalar

İnstagram gizli hesap görme uygulamalarıyla istediğiniz kişinin gizli profiline bakabilirsiniz. Bu uygulamalardan biri Scout uygulaması. Uygulamayı indiriyorsunuz ve çalıştırıyorsunuz. Bakmak istediğiniz profile girip tıkladığınızda profil fotoğrafına hd olarak görebilirsiniz, beğenileri ve yorumlara bakabilirsiniz. Diğer bir uygulama ise Ghostegro. Bu uygulamayla profilinize kimlerin baktığını görebilirsiniz. Başkalarının Instagram hikayelerini anonim bir şekilde izleyebilirsiniz. Lili adlı diğer bir alternatif uygulamayla da yine benzer profil görme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu tarz faydalı bilgileri blog sitemizden ulaşım sağlayabilir ayrıca etkileşiminizi arttırmak için www.neosoyal.com adresinden instagram beğeni satın al, instagram takipçi satın al, instagram otobeğeni satın al gibi paketlerimizden faydalanabilirsiniz.


Tiktok ID Bulma Aracı Nedir? 


instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram