neososyal logo
Sinan C.
19 Ocak 2022
Okuma süresi: 3 Dakika
Instagram
instagram’da-takipci-analizi-yapmak-hesabima-faydali-olur-mu

Instagram’da Takipçi Analizi Yapmak Hesabıma Faydalı Olur Mu?

İnstagram, son yıllarda kullanıcıların sık kullandığı bir platformdur. Paylaşılan görseller, videolar daha çok kişinin izlemesi, beğenmesi, kaydetmesi, tekrar paylaşması gibi hareketlerin takipçilerin sık yapması istenir. Böylece ne kadar izlenirse veya beğenilirse görüntülenme sayısı artacaktır. Yani popüler olma kaçınılmaz bir durumdur. Buna bağlı olarak binlerce kullanıcının arasından sıyrılarak bir adım öne geçecektir. İnstagram’da Takipçi Analizi Yapmak Hesabıma Faydalı Olur Mu? Sorusu merak konusudur. Eğer az takipçi yeterli olmayıp büyük ve kalabalık bir takipçi listesi istiyorsanız yani hesabınızı geliştirmek istiyorsanız takipçi analizi yapmak gerekir. Rakipler hakkında bilgi edinmek için oldukça avantajlı bir yöntemdir. Analiz sadece rakiplerin hesabını değil kullanıcının hesabını da analiz etmektedir. Böylece sonuç istatistik şeklinde görüntülenmektedir.  


İnstagram’da Takipçi Analizinin Adımları 


İnstagramda gönderi paylaşımı sonrasında beğenilme, görüntülenme takibi yapılır. Daha sonra takipçilerin analizi yapılması gerekir. Ancak bu özelliği yeni duyuyorsanız veya detaylı bilginiz yoksa yazıyı dikkatli okumaya devam edin. Adımlar şu şekilde yapılır; 

  • İnstagram hesabınızda takipçi analizi kısmınızı açmak gerekir. 
  • Önünüze gelen ekranda istenilen yerleri doğru bir şekilde doldurmak gerekir. 
  • Kısımlar doldurulduktan sonra sorgula düğmesi ile analiz süreci başlar. 
  • Kısa bir taramanın ardından analiz listelenecektir. 


İnstagram’da Takipçi Analizi Yapmak Hesabıma Faydalı Olur Mu? Özelliğini yukarıdaki adımlar izlenerek kısa bir süre içinde yapılabilir. Bu açıklamaların ardından hesabını büyütmek isteyen herkesin denemesini tavsiye ederiz. 


İnstagram’da Takipçi Analizi Güvenilir Bir İşlem Midir? 


Takipçi Analizini daha önce yapmamış kişiler genellikle güvenlik gerekçesi ile bu işlemi ertelemektedir. Kulaktan dolma bilgiler ile instagram yönetmek hesabın büyümesini önler. Peki, instagram’da takipçi analizi güvenilir bir işlem midir? Sorusuna cevap verecek olursak, kişisel bilgilerinizi her site ile paylaşmadıktan sonra güvenlik açığı yaşanmaz. Yani instagram hesabınızın şifresi, kullanıcı ismi, telefon numarası vb. bilgiler asla ikinci bir kişi ile paylaşılmaması gerekir. Ancak kesinlikle daha önce ismini duymadığınız sitelerden uzak durmanızı öneririz. Bir diğer önerimiz firmamız, sosyal medya konusunda istediğiniz her türlü destek hizmeti sunmaktadır. www.neososyal.com sitemizden sahip olabileceğiniz instagram takipçi satın al, instagram beğeni satın al, instagram otobeğeni satın al gibi çok çeşitli ve kaliteli hizmetlerimizle müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram