neososyal logo
Murat G.
29 Ocak 2022
Okuma süresi: 3 Dakika
Instagram
instagram-begeni-engeli-ne-zaman-kalkar

Instagram Beğeni Engeli Ne Zaman Kalkar?

Fotoğraf ve video içerikleri üreterek kullanılan sosyal medya platformu Instagram, kullanıcıların güvenliklerine oldukça fazla önem vermektedir. Internet üzerinde herkesin rahat bir şekilde bu uygulamayı kullanabilmesi için Instagram bazı önemler olmaktadır. Bunlardan biri beğeni ya da takip engelleridir. Bu durum kullanıcılar tarafından Instagram’ın belirli bir süre kısıtlaması olarak da yorumlanmaktadır. Ancak bu duruma maruz kalan insanların merak ettiği şey Instagram beğeni engeli ne zaman kalkar? Bu kısıtlamalardan kurtulmak için neler yapabiliriz? Hiç beklemeden beğeni engellemenizi nasıl kaldıracağınızı sizler için araştıran Neososyal sizlere bu konuda araştırmalarını sunmaktadır. 

Instagram Neden Beğeni Engelleme Var?

Instagram takip ya da beğeni engellerinde genelde kullanıcıların spama neden olacak yoğun kullanımları ya da paylaşımlarında insanların hoşuna gitmeyen bir şey paylaşmasından sürekli yediği spamdan kaynaklanmaktadır. 

Eğer Instagram üzerinde ara vermeden belirli bir süre içerisinde daima diğer kullanıcıların gönderilerini beğenirseniz ya da yeni kullanıcıları size sunulan sınırlara uymadan takip ederseniz yaptığınız bu işlemler Instagram yapay zekâ algoritmasına takılmaktadır. Bu da size beğeni engeli olarak geri dönüş yapmaktadır. Peki, Instagram beğeni engeli ne zaman kalkar? 

Instagram Beğeni Engeli Kaldırmak İçin Ne Yapmalıyız?

Instagram üzerinden size engelleme geldiyse bunu kaldırmak için pek çok yol bulunmaktadır. Ancak bu durum her hesap için farklı olmaktadır. Instagram üzerinde güçlü bir takipçi sayısınız varsa, paylaşımlarınız diğer kullanıcılar tarafından beğeniliyorsa beğeni engellemeleriniz daha hızlı kalkabilmektedir. Sitemiz bu konuda Instagram takipçi satın al, Instagram beğeni satın al Türk
 hizmetleri ile siz değerli kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Otomatik beğeni satın al hizmetlerimiz ile paylaşımlarınızdaki hareketlilik fazla olursa kısa sürede beğeni engellemeleriniz kalkabilmektedir. 

Yeni hesaplarda Instagram kullanıcıları riskli gördüğünden beğeni engeli kalkma süreleri oldukça uzundur. Yaklaşık 18 saat olarak bilinen bu süre güçlü ve eski hesaplarda ise daha kısa sürede olabilmektedir.

Instagram beğeni engeli ne zaman kalkar? Sorularınıza yönelik detaylı araştırmalar ile sizlere sunan Neososyal Blog sitemizi takip ederek sosyal medya platformları üzerinde merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bulabilir daha verimli ve etkin sosyal medya platformlarınızı kullanabilirsiniz. 

instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram