neososyal logo
Sinan C.
7 Ağustos 2021
Okuma süresi: 4 Dakika
Instagram
instagram-takipci-gonderme

Instagram Başkasına Takipçi Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya profillerimiz artık neredeyse tamamen gerçek kişiliğimizi yansıtır duruma geldi. Tüm sosyal medya platformları içinde de açık ara en çok kullandığımız platform Instagram olmaktadır. Dolayısıyla hiç takipçisi olmayan, ya da az takipçili hesaplarımız paylaşım yapmamızı ya da sosyal medyayı aktif kullanmamızı anlamsız kılıyor. Artık istisnasız hepimiz sosyal medyada görünür olmak istiyoruz. 

Kişisel hesaplarımız veya ticari hesaplarımız fark etmeksizin takipçi sayımız görünürlüğümüzde büyük rol oynuyor. Fakat büyük takipçi kitlelerine erişmek için çok uzun bir zaman beklemek gerekiyor. Bu noktada da takipçi satın alma işlemi ilk aklımıza gelen şey oluyor. Siz de takipçi satın alarak, instagram başkasına takipçi gönderme işlemi kişisel profilinizin görünürlüğünü ya da ticari satışlarınız için sayfanızın güvenilirliğini çok kolay ve hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz.Neden Takipçi Satın Almalıyım?

Instagram' da profilinize giren kullanıcılara aktif ve güvenilir görünmek istiyorsunuz fakat takipçiniz yok ya da sayısı sizin için yeterli değil. Instagram takipçilerinizi arttırmak için uzun bir süre bekleyebilir, etkileşim gruplarına katılarak takipçi kazanmak için çabalayabilirsiniz. Fakat bunların hepsi size çok uzun bir zaman kaybettirecektir. Takipçi satın alarak tüm bunlarla uğraşmadan, çok kısa zamanda takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Ve Instagram' da popüler olmanın yolu en başta takipçi sayısından geçmektedir.Instagram Başkasına Takipçi Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram hesabınıza takipçi satın almaya ya da başka bir hesaba hediye olarak takipçi göndermeye karar verdiniz. Peki instagram başkasına takipçi gönderme işlemi nasıl yapılır? Instagram hesabınıza takipçi satın alma işlemi için bazı bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlar tamamen güvenlik amacıyla istenir ve kesinlikle hesabın kapatılması, çalınması veya izinsiz paylaşımlar yapılması, mesajlar gönderilmesi gibi durumlar söz konusu olmamaktadır. Kullanıcı adı ile istediğiniz hesaba takipçi gönderebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey kullanıcı adıdır.

Instagram birden artan takipçi veya beğeni sayılarını spam olarak algılar ve hesabınızı geçici olarak askıya alabilir veya tamamen kapatılabilir. Bunun olmaması için gün içinde düzenli aralıklarla sayfanıza gerçek takipçiler gönderilir. Hesabınıza birden binlerce takipçi gönderilmez. Sayfanızın kapanmasını istemiyorsanız bunun yavaş yavaş yapılması gerekir. İstediğiniz tüm hesaplar için takipçi gönderme işlemi yapılabilmektedir. Kişisel hesaplar, işletme hesapları veya diğer tüm hesaplarınıza takipçi satın almanız mümkündür.

​​​​​​​

İşletmeler İçin Takipçi Satın Alma

Özellikle işletme hesapları için takipçi sayısı hayati bir önem taşımaktadır. Ürünleriniz, içerikleriniz, sayfanız ne kadar kaliteli görünürse görünsün ne yazık ki az takipçi ile satış yapabilmeniz mümkün değildir. Ürünler ne kadar beğenilirse beğenilsin, hiç kimse 100 takipçili bir işletme hesabından alışveriş yapmayı tercih etmeyecektir. İşletme hesapları için güvenilirlik, takipçi sayısıyla doğru orantılıdır.

Sosyal medya reklamları ile takipçi sayısının artabileceğini düşünüyor olabilirsiniz. Fakat sosyal medya reklamları maalesef takipçi arttırmakta çok da etkili değildir. Potansiyel müşteriler de az takipçili bir hesaptan alışveriş yapmak istemeyecekleri gibi, az takipçili bir hesabı takip etmek de istemeyeceklerdir. Yani ne kadar fazla takipçiniz varsa, reklamlarınız da size o kadar fazla takipçi getirecektir.

Instagram Filtreleri Nasıl Oluşturulur yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.

instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram