neososyal logo
Sinan C.
29 Ocak 2022
Okuma süresi: 3 Dakika
Instagram
bilgisayardan-instagrama-video-nasil-yuklenir

Bilgisayardan Instagram’a Video Nasıl Yüklenir?

Bilgisayardan Instagram’a video yükleme yapabilir miyiz? Sorusu birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Normal olarak bu soruyu ele aldığımızda Instagram sosyal medya platformunun bilgisayardan fotoğraf ya da video yükleyebileceğiniz ayrı bir uygulaması bulunmamaktadır. Ancak üçüncü parti uygulama ile bu mümkün olabilmektedir. Windowed Instagram gibi birçok uygulama kullanılarak Instagram sosyal medya hesabınıza fotoğraf ya da video yüklemesi yapabilirsiniz. 

Instagram, bir sosyal medya uygulaması olarak tüm dünyada en çok kullanılan uygulamalar arasındadır. Bu platform üzerinde takipçileriniz için video ya da fotoğraf paylaşımı yapılmaktadır. Ancak bazı videoları bilgisayardan yüklemek isteyen kişiler bu işlemi yapmakta zorlanmaktadır. Bilgisayardan Instagram’a video yükleme nasıl yapılır ya da Instagram üzerinde videolarıma etkileşim nasıl arttırabilirim gibi birçok faydalı bilgiyi sizler için sunan Neososyal Blog üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Sosyal medyada bulunan hesaplarınızı daha aktif kullanabileceğiniz Instagram beğeni satın al, Instagram takipçi satın al,  Instagram oto beğeni satın al hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bilgisayardan Video Yükleme

Sosyal medya hesabınızda paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve videoları normal bir gönderi ya da hikâye olarak paylaşmak istiyorsanız ancak bilgisayardan bunu nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız bu yazımızda sizlere detaylı olarak anlatmaya çalıştık. Bilgisayardan paylaşmak istediğiniz tüm resim ve videoları seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey üçüncü parti bir uygulama kullanmaktadır. Windowed Instagram uygulaması kesinlikle herkes tarafından kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak yüklediğiniz videolarda Instagram filtre ayarlarını da kullanabilirsiniz. 

Video Yükleme de Sorun Yaşar mıyız?

Instagram gibi sosyal medya uygulamaları genellikle belirli bir seviyede olan akıllı cihazlarda sadece kullanılmaktadır. Akıllı telefonlar kullanarak video ve fotoğraf paylaşmak kolay iken, bilgisayar üzerinde olan eski videolarımızı kullanmak istediğimizde ise bilgisayar üzerinden paylaşım direkt yapılmamaktadır. Ancak kullanıcılara kolaylık sağlaması amacı ile üçüncü parti uygulamalar kullanılarak tıpkı akıllı cihazlardaki gibi gönderi paylaşabilirsiniz. Akıllı cihazlarla birebir aynı çalışan bu sistemlerde video paylaşımı yaparken hiçbir sorun yaşamazsınız. Instagram’a video paylaşımı yaparken Windowed Instagram uygulamasını bilgisayarınızda açın ve hesaplarınızı bağlayın ardından bilgisayar üzerinde bulunan videonuzu seçin ve üzerinde Instagram filtresi kullanmak isterseniz hemen filtre işleminizi yapın ve ardından videonuzu paylaşın. Hiçbir sorun yaşamadan aktif bir şekilde Instagram kullanmanız için sizlere uygun fiyatlara sağladığımız Instagram beğeni satın al Türk, Türk Beğeni satın al,  instagram takipçi satın al hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen arayınız. 

instagram Instagram tiktok Tiktok twitter Twitter facebook Facebook spotify Spotify telegram Telegram